Konekt ondersteunt organisaties en bedrijven bij het inclusief maken van hun evenementen. We doen dit door cocreatief aan de slag te gaan en het van bij de start inclusief aan te pakken. Jouw evenement is zo helemaal klaar voor een divers publiek.
Door in te zetten op een cocreatieve aanpak bereik je meer mensen, ga je voor futureproof resultaten, vergroot je de diversiteit en creëer je een flexibele organisatie die gewapend is voor de uitdagingen van de toekomst.
Samen met stakeholders (klanten, medewerkers of vrijwilligers, …) neem je processen bottom-up in handen. Zo krijg je zicht op de blinde vlekken van je organisatie, ontstaat er een breed draagvlak voor beslissingen én vind je out of the box oplossingen die perfect aansluiten bij jouw verschillende klantensegmenten. Het resultaat? Positieve energie, eigenaarschap bij alle betrokkenen en vernieuwende ideeën die écht werken.
Een inclusief evenement bouwen vraagt om cocreatie: samen bouwen met de mensen waarvoor we organiseren. Konekt was een uitstekende partner om ons EAMHID-congres 2025 inclusief te maken.Filip Morisse, voorzitter EAMHID-congres 2025
Konekt denkt en doet graag met je mee!