Top navigatie

Team

Ann Teerlinck

Educatief medewerker
ann.teerlinck@konekt.be
09 261 57 50
Ik ben een echte sfeermaker. Met mij in de buurt is het altijd ambiance.

Hilde Claerhout

Educatief medewerker
hilde.claerhout@konekt.be
09 261 57 50
Hoe ik het klaarspeel, is een geheim, maar ik kan 1000 dingen tegelijk.

Wine Everaert

Educatief medewerker
wine.everaert@konekt.be
09 261 57 50
Ik vind het fijn om over dingen na te denken. Daar neem ik graag jouw input in mee.

Katrien De Baets

Educatief medewerker
katrien.debaets@konekt.be
09 261 57 50
Ik verbind graag ongewone zaken met elkaar. Vanuit dit talent organiseer ik vormingen voor profs*.

Stef Thienpont

Inhoudelijk medewerker
stef.thienpont@konekt.be
09 261 57 50
Ik hou van alles wat nieuw en ongewoon is. Als ik kan spelen, dan beginnen mijn ogen te fonkelen.

Tom Van Hoey

Educatief medewerker
tom.vanhoey@konekt.be
09 261 57 50
Ik maak digitale media onweerstaanbaar.

Evelien Neirynck

Educatief medewerker
evelien.neirynck@konekt.be
09 261 57 50
Ik ben supernieuwsgierig naar mensen en de wereld. Hieruit haal ik toffe verbindingen en leuke projecten.

Koen Deweer

Algemeen directeur
koen.deweer@konekt.be
09 261 57 50
Durven doorgaan is mijn persoonlijke motto. Ik ga door voor de plek van mensen met een beperking in de samenleving.

Veerle Dekoninck

Administratief verantwoordelijke
veerle.dekoninck@konekt.be
09 261 57 50
Ik vind het interessant om het gemeenschappelijke te zoeken tussen verschillende standpunten. Als dit in evenwicht is, zie je mij stralen.

Katrien De Mesel

Personeelsadministratie en financiën
katrien.demesel@konekt.be
09 261 57 50
Ik heb oog voor detail. Als alles klopt, dan spring ik een gat in de lucht.