Top navigatie

Team

Tine Luyten

Educatief medewerker
tine.luyten@konekt.be
09 261 57 50
Ik krijg energie van vrienden en gezelligheid. Ik probeer elke dag om te toveren naar een gezellig etentje.

Ann Teerlinck

Educatief medewerker
ann.teerlinck@konekt.be
09 261 57 50
Ik ben een echte sfeermaker. Met mij in de buurt is het altijd ambiance.

Hilde Claerhout

Educatief medewerker
hilde.claerhout@konekt.be
09 261 57 50
Hoe ik het klaarspeel, is een geheim, maar ik kan 1000 dingen tegelijk.

Wine Everaert

Educatief medewerker
wine.everaert@konekt.be
09 261 57 50
Ik vind het fijn om over dingen na te denken. Daar neem ik graag jouw input in mee.

Katrien De Baets

Educatief medewerker
katrien.debaets@konekt.be
09 261 57 50
Ik verbind graag ongewone zaken met elkaar. Vanuit dit talent organiseer ik vormingen voor profs*.

Stef Thienpont

Inhoudelijk medewerker
stef.thienpont@konekt.be
09 261 57 50
Ik hou van alles wat nieuw en ongewoon is. Als ik kan spelen, dan beginnen mijn ogen te fonkelen.

Tom Van Hoey

Educatief medewerker
tom.vanhoey@konekt.be
09 261 57 50
Ik maak digitale media onweerstaanbaar.

Cathy De Feyter

Educatief medewerker
cathy.defeyter@konekt.be
09 261 57 50
Ik praat graag over dingen waar anderen bij blozen. Van chaos krijg ik rillingen. Ik zet liever de puntjes op de i.

Evelien Neirynck

Educatief medewerker
evelien.neirynck@konekt.be
09 261 57 50
Ik ben supernieuwsgierig naar mensen en de wereld. Hieruit haal ik toffe verbindingen en leuke projecten.

Annelies Poppe

Communicatie- en projectmedewerker
annelies.poppe@konekt.be
09 261 57 50
Ik werk graag met taal. Uit een stroom van informatie haal ik de essentie en voeg er een knipoog aan toe.