Overslaan en naar de inhoud gaan

Top navigatie

Team

Ann Teerlinck

trainer & vrijwilligersmanager
ann.teerlinck@konekt.be
09 261 57 50
Ik ben een echte sfeermaker. Met mij in de buurt is het altijd ambiance.

Hilde Claerhout

trainer
hilde.claerhout@konekt.be
09 261 57 50
Hoe ik het klaarspeel, is een geheim, maar ik kan 1000 dingen tegelijk.

Wine Everaert

trainer Brake-Out
wine.everaert@konekt.be
09 261 57 50
Ik vind het fijn om over dingen na te denken. Daar neem ik graag jouw input in mee.

Katrien De Baets

strategisch manager
katrien.debaets@konekt.be
09 261 57 50
Ik verbind graag ongewone zaken met elkaar. Vanuit dit talent organiseer ik vormingen voor profs*.

Evelien Neirynck

onderzoeker-ontwikkelaar Brake-Out
evelien.neirynck@konekt.be
09 261 57 50
Ik ben supernieuwsgierig naar mensen en de wereld. Hieruit haal ik toffe verbindingen en leuke projecten.

Koen Deweer

CEO Konekt Group
koen.deweer@konekt.be
09 261 57 50
Durven doorgaan is mijn persoonlijke motto. Ik ga door voor de plek van mensen met een beperking in de samenleving.

Veerle Dekoninck

COO
veerle.dekoninck@konekt.be
09 261 57 50
Ik vind het interessant om het gemeenschappelijke te zoeken tussen verschillende standpunten. Als dit in evenwicht is, zie je mij stralen.

Linda Buysse

financieel assistent
linda.buysse@konekt.be
09 261 57 50
Ik geniet er van om zaken te sorteren. Het is plezant als alles in orde is.

Tine Michem

office manager
tine.michem@konekt.be
09 261 57 50
Ik breng orde in de chaos. In alle omstandigheden ben ik de kalmte zelve.

Miriam Hemelsoet

strategisch manager
miriam.hemelsoet@konekt.be
09 261 57 50
Ik creëer graag ruimte voor passie en talent. Ik doe liefst 10 dingen tegelijk.